Ogrodzenia plastikowe to nie tylko sztachety.

Outsourcing IT

Ogrodzenia plastikowe to nie tylko sztachety.

Ogrodzenia plastikowe to też estetyka i trwałość.

Ogrodzenia plastikowe. Ta oferta ogrodzeń jest bardzo szeroka i jest w stanie zadowolić gust każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Dotyczy to zwłaszcza oferty ogrodzeń plastikowych, których do niedawna nie można było spotkać w Polsce. Możemy wybierać wśród różnych modeli i wariantów kolorystycznych.

Ogrodzenia PCV to m.in:

  • Sztachety winylowe

Sztachety plastikowe do złudzenia przypominają sztachety drewniane ale są od nich oczywiście trwalsze. W zależności od tego, jaki system ogrodzeń wybierzemy możemy dobrać sobie wysokość tych sztachet. Dostępne wysokości to 80 cm, 90 cm, 100cm, 110 cm i 120cm. W ofercie znajdują się sztachety proste, zaokrąglone na górze . Także sztachety plastikowe o bardziej oryginalnych kształtach, nawet trójwymiarowych, które bardzo dobrze sprawdzą się na balustradach. W zależności od koloru, będą pasowały do każdego rodzaju posesji.

  • Deski, listwy z PCV

Deski plastikowe są dość wdzięcznym materiałem, bo można je wykorzystać nie tylko na ogrodzenia. Umożliwia to szeroka oferta dostępnych profili desek. Tu fantazja raczej ogranicza niż materiał. Na uwagę zasługuje fakt iż są one wykonane z pełnego plastiku, choć może być tez profile dla zapewnienia lekkości i elastyczności. Deski plastikowe można wykorzystać też na balustrady tarasów oraz balkonów, meble ogrodowe, a w szczególności na ławki, pergole kwiatowe czy nawet donice. Jeśli zdecydujemy się na Deski PCV, to możemy złożyć indywidualne zamówienie podając wymiary, tak aby można je dociąć na dowolna długość.

  • Ogrodzenia ażurowe dla estetyki

Ogrodzenia plastikowe to nie tylko deski i sztachety, to również gotowe listwy i sztachety ogrodzeniowe wykonane ze sztachet. Gotowe listwy i sztachety plastikowe to dość szeroki wybór. Mogą mieć różną wysokość, różną szerokość pomiędzy sztachetami oraz różny kształt. Listwy i sztachety plastikowe mogą być np. proste, wypukłe wklęsłe czy balustradowe. W takie gotowe listwy i sztachety można wkomponować bramę oraz furtkę w takim samym wzorze.

  • Ogrodzenia farmerskie

Ogrodzenia farmerskie są w pełni potwierdzone są atestem PZH. Bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz zwierząt. Dlatego często zamawiane przez hodowców koni, bydła, owiec, czy egzotycznych strusi, lam i alpak. Ogrodzenia farmerskie dobrze się prezentują i estetycznie wyglądają. Ogrodzenia PCV są bardzo mocne i wytrzymałe, a koni, bydła, owiec, czy egzotycznych strusi, lam i alpake nie gryzą ich tak jak ma to miejsce w przypadku ogrodzeń drewnianych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.